Studio Beta

POZNAJ 3 POWODY
DLA KTÓRYCH WARTO POWIERZYĆ DRUK DRUKARNI CYFROWEJ STUDIO BETA Z WARSZAWY

 

1 Drukarnia Warszawa. Działamy od 1990 roku w Warszawie!

Ze łzą w oku wspominamy ''superszybką'', bo naświetlającą aż 16 stron A4 na minutę, naszą pierwszą naświetlarkę Monotype 512F.

Na przestrzeni lat, staliśmy się drukarnią, która dysponuje parkiem maszynowym na najwyższym poziomie technologicznymi i jakościowym.

Dzięki temu byliśmy w stanie wypracować model współpracy, gwarantujący rozwój i sukces nie tylko nam, lecz przede wszystkim Naszym Klientom. Jeśli zależy ci na jakości druku i obsługi, zapraszamy do współpracy z naszą drukarnią!

2 Nie mamy misji!

 

Jesteśmy fachowcami i staramy się swoją pracę wykonywać jak najlepiej.

Zespół drukarni Studio Beta z siedzibą w Warszawie tworzą ludzie, będący poligrafami i grafikami nie tylko z wykształcenia, lecz również z zamiłowania.

Ich wieloletnie doświadczenie, otwartość i elastyczność w działaniu, gwarantuje wysoki, profesjonalny poziom wykonywanych przez nich prac oraz osiągniętego druku wizytówek czy ulotek. Zlecając druk materiałów reklamowych swojej firmy, otrzymują Państwo gwarancję jakości i dbałości o najmniejsze szczegóły.

3 Drukarnia w Warszawie z najlepszym sprzętem! 

Drukarnia cyfrowa Studio Beta dysponuje sprzętem najwyższej jakości i renomowanych firm.

Wykorzystywany sprzęt znajduje się pod stałą opieką wysoko wykwalifikowanych serwisantów, co zapewnia ciągłość i  niezawodność druku.

Nasze prace są pod stałą kontrolą, obejmującą poprawność procesu technologicznego, stałość parametrów technicznych, zgodność z normami i zasadami sztuki drukarskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej drukarni w Warszawie przy ul. Słomińskiego 17 lok. 11.

 

 

 

scroll

 

 

 

Pracujemy zgodnie z warsztatem,

 

używamy najnowszych technologii, ale pamiętamy też o podstawach sztuki drukarskiej.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Oferujemy wydruk materiałów w technologii cyfrowej. Druk cyfrowy posiada wiele zalet w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań oferowanych na runku.

Druk cyfrowy pozwala na wydruk personalizowany, szybszą realizację zleconych prac, możliwość wydruku niskich i dużych nakładów oraz nanoszenie poprawek. U nas wydrukujesz wszystko! Wykonujemy również nietypowe usługi introligatorskie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia jako studio graficzne i drukarnia.

Zapytaj o usługę

ROZWIŃ
Projekty graficzne

Projekty graficzne

Poza drukiem możesz zlecić naszej drukarni przygotowanie projektów graficznych każdych materiałów drukowanych. 

Nasze studio graficzne Warszawa posiada doświadczenie oraz zaplecze technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa w pełni kompleksowo od projektu, przed wydruk po prace introligatorskie.

Zapytaj o usługę

 

ROZWIŃ
Nietypowe usługi introligatorskie

Nietypowe usługi introligatorskie

W drukarni cyfrowej Studio Beta oferujemy również realizację nietypowych usług introligatorskich. 

U nas wykonasz odręcznie szyte książki, eleganckie fotoalbumy, pudełka czy inne oryginalne projekty. W naszej pracy łączymy tradycyjne metody introligatorskie z nowoczesnymi technologami i technikami, dzięki temu dowozimy nie tylko terminy, ale również jakość.

Zapytaj o usługę

 

ROZWIŃ
1

Jak przygotować pliki graficzne?

  • zostaw 3 milimetrowe spady z każdej strony projektu graficznego,
  • pliki wyślij nam w formacie PDF, JPEG lub TIFF w rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi,
  • stosuj czcionkę nie mniejszą niż 6 punktów,
  • unikaj czcionek light i ultralight,
  • dokumenty i projekty wielostronicowe przygotuj na oddzielnych stronach pliku,
  • akceptację pliku traktujemy jako zgodę na druk, dlatego pamiętaj aby dobrze je sprawdzić