Teczki ofertowe

Jaką teczkę ofertową wybrać?

 • Teczki standardowe

  Teczka ofertowa to atrybut każdego biura i doskonały organizator w pracy. Teczka pozwoli na bezpieczne przechowywanie dokumentów. Dzięki niej możesz w eleganckiej formie przekazać ofertę handlową swojemu kontrahentowi. Teczki ofertowe drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na papierze kredowym o gramaturze 350 g.

  Dodatkowo można wybrać uszlachetnienie matową lub błyszczącą folią zewnętrznej powierzchni teczki. Dzięki temu będzie elegancka, a jednocześnie trwała i wytrzymała. 

  Teczka ofertowa klasyczna

  Zapytaj o ten produkt

 • Teczki lakierowane

  Stosując wybiórczy lakier UV można doskonale podkreślić wybrane elementy graficzne. Teczki dostępne są zarówno w wersji z jednobigowym grzbietem jak i dwubigowym 5,5 mm. Zgrabne skrzydełka zamkną bezpiecznie Twoje dokumenty, a gumka z zakuwkami nie pozwoli na zgubienie żadnego z nich.

  Teczka lakierowana

  Zapytaj o ten produkt

Teczki ofertowe to jeden z najważniejszych elementów promocji każdej firmy.

To właśnie ona jest często, drugim po wizytówce, przedmiotem budującym wizerunek  nowoczesnego przedsiębiorstwa. Atrakcyjnie zaprojektowana i perfekcyjnie wykonana podkreśla prestiż i profesjonalizm zawartej w niej oferty.

Teczki na dokumenty firmowe doskonale sprawdzają się przy składaniu ofert lub jako okładki na zapytania ofertowe. Solidnie wykonana teczka z logiem i adresem firmy może długo służyć jako skuteczny element kampanii reklamowej. Każda teczka ofertowa posiada specjalne skrzydełko umożliwiające przechowywanie odpowiedniej ilość kartek. Ponadto teczki możemy wyposażyć w unikalny zaczep do płyt CD/DVD lub wycięcia, w których umieszcza się wizytówki.

Teczki ofertowe można zamówić w nakładzie już od 10 egz!!! Personalizacja umożliwia druk teczek dokładnie dopasowanych do ich zawartości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą na wizytówki, ulotki i papiery firmowe

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ