Bilety

  • Bilety

    Jeżeli organizujesz koncert lub zamkniętą imprezę, to mamy coś specjalnie dla Ciebie – wszelkiego rodzaju bilety, karnety i wejściówki.

    Bogata szata graficzna oraz zastosowanie wysokiej jakości papieru umożliwiają uzyskanie produktu doskonałe dopasowanego do każdego wydarzenia. Specjalistyczne maszyny umożliwiają nam produkcję biletów z perforacją umożliwiającą odrywanie kuponu kontrolnego oraz wejściówek spersonalizowanych np. pod kątem specjalnych gości.

    bilety

Chcesz zorganizować zamkniętą imprezę? Druk biletów Warszawa to rozwiązanie dla Ciebie! Z nami wydrukujesz spersonalizowane wejściówki na przygotowywane przez Ciebie wydarzenie, które będzie jednocześnie świetną pamiątką dla zaproszonych gości. Zapoznaj się z naszą ofertą druku biletów w Warszawie. 

 

Gdzie warto skorzystać z biletów?

 

Bilety to jeden z najlepszych sposobów na skontrolowanie tego, kto pojawi się na imprezach z ograniczoną ilością osób. Z takiego rozwiązania możesz skorzystać, jeśli zamierzasz zorganizować imprezę zamkniętą, przeznaczoną tylko dla zaproszonych gości. Oczywiście bilety są też powszechnie spotykane podczas wydarzeń komercyjnych, takich jak imprezy sportowe, koncerty, czy konferencje. Jako drukarnia biletów w Warszawie możemy pomóc Ci w przygotowaniu różnorodnych wejściówek, karnetów, czy biletów, których potrzebujesz do zorganizowania wydarzenia. Oferujemy kompleksową usługę, która może obejmować nie tylko wydrukowanie biletów, ale też zaprojektowanie ich szaty graficznej. 

 

Drukarnia biletów Warszawa — wiele możliwości

 

Studio Beta to drukarnia, która może zaoferować Ci drukowanie biletów w Warszawie, a także wejściówek oraz karnetów. Jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym z etapów ich produkcji, zaczynając od projektu graficznego, po przygotowanie biletów przy użyciu odpowiedniego materiału. W naszej ofercie znajdziesz m.in. bilety z perforacją, które umożliwiają odrywanie kuponu kontrolnego. Dzięki temu będziesz mógł wiedzieć, czy dany bilet nie został wcześniej wykorzystany. W naszej ofercie znajdziesz również wejściówki spersonalizowane. Jesteśmy w stanie zaoferować wydruk biletów dla specjalnych gości. W ten sposób możesz uhonorować najważniejsze spośród zaproszonych osób, przygotowując dla nich wejściówkę, która stanie się jednocześnie wartościową pamiątką wydarzenia. 

 

Drukarnia Warszawa — zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Znajdziesz w niej nie tylko wydruk biletów w Warszawie. Naszym klientom oferujemy również:

 

Jesteśmy w stanie wykonać także takie projekty, jak menu restauracyjne, papier firmowy, identyfikatory, druki samokopiujące, plakaty, pocztówki, czy nawet podkładki pod myszy. Jesteśmy otwarci na współpracę również przy tworzeniu katalogów, fotoalbumów, dyplomów oraz kalendarzy. Jeśli potrzebujesz trochę bardziej nietypowej usługi, także zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również nietypowe prace introligatorskie, takie jak na przykład szycie i oprawa książek. Sprawdź również: 

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ