Ulotki

Odpowiednio zaprojektowane ulotki przyciągną uwagę Twojego klienta. | Ulotki Warszawa

  • Ulotki

    Ulotki są wciąż najpopularniejszym, a jednocześnie tanim nośnikiem informacji o towarach czy usługach. Mogą też pełnić funkcję zaproszenia, pocztówki czy druku okolicznościowego. Elegancko zaprojektowane i wykonane ulotki przyciągną uwagę i wywołają zainteresowanie u odbiorcy. W naszej drukarni zamówisz ulotki jedno- i dwustronnie zadrukowane, które na życzenie klienta możemy zafoliować.

    Nasza szeroka gama papierów pozwala na wybór pomiędzy zwykłym papierem offsetowym, papierem satynowanym lub kredowym błyszczącym i matowym. Gramatura dostępnych papierów waha się od 80 g/m2 aż do 350 g/m2.

    ulotki Warszawa

Druk ulotek wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

 

 

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ