Ulotki

Odpowiednio zaprojektowane ulotki przyciągną uwagę Twojego klienta. | Ulotki Warszawa

 • Ulotki

  Ulotki są wciąż najpopularniejszym i jednocześnie niedrogim nośnikiem informacji o towarach czy  usługach. Mogą też pełnić funkcję zaproszenia, pocztówki czy druku okolicznościowego. Elegancko zaprojektowane i wykonane ulotki przyciągną uwagę i wywołają zainteresowanie u odbiorcy. 

  W drukarni cyfrowej Studio Beta z Warszawy oferujemy druk ulotek jedno- i dwustronnie zadrukowanych, w kolorach CMYK oraz w skali Pantone. 

  Nasza szeroka gama papierów pozwala na wybór pomiędzy zwykłym papierem offsetowym, papierem satynowanym lub kredowym błyszczącym czy matowym. Gramatura papierów dostępnych waha się od 80 aż do 350 gram. Do naszych druków możemy zaoferować również papiery fakturowane i barwione w swojej masie.

  Zapytaj o ten produkt

  ulotki Warszawa

Druk ulotek w naszej drukarni wyceniany jest indywidualne, i zależy od wielu czynników np. ilości ulotek, uszlachetnienia, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę druku ulotek, prosimy o przesłanie projektu na naszego maila: zlecenia@studiobeta.pl.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy przygotowaniu projektu, również służymy pomocą. Nasze studio graficzne z chęcią wykona dla Państwa firmy profesjonalny projekt ulotki, która zainteresuje i zatrzyma wzrok potencjalnych klientów.

Jeśli zatem potrzebujesz ulotek dla swojej firmy czy promocji wydarzenia, skontaktuj się z naszymi ekspertami, lub odwiedź na nasze biuro w Warszawie przy ul. Słomińskiego 17, lok. 11. Nasi specjaliści doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z drukiem cyfrowym Twoich ulotek i innych materiałów reklamowych. Zobacz również naszą ofertę na wizytówki i kalendarze.

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ