Dyplomy

  • Dyplomy

    Eleganckie dyplomy, z projektem naszym lub dostarczonym przez Ciebie, drukujemy na wysokogatunkowych papierach satynowanych oraz fakturowanych.

    Istnieje możliwość wydrukowania dyplomów spersonalizowanych – dla konkretnych osób za konkretne osiągnięcia. Na specjalne życzenie dyplomy możemy uszlachetnić na przykład poprzez dodatkowe pokrycie ich folią typu soft touch, matową lub błyszczącą.

    dyplom

Oferujemy wysokiej klasy druk dyplomów Warszawa. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem drukarskim. Realizujemy różnorodne projekty, także te bardziej zaawansowane. W naszym centrum zamówisz ciekawe projekty graficzne dyplomów zarówno w ilościach hurtowych, jak i w mniejszym nakładzie.

 

Drukarnia dyplomów – zindywidualizowane zamówienia

 

Dyplomy do druku wykorzystywane są w różnych sytuacjach. Korzystają z nich nauczyciele przygotowujący zabawy dla dzieci i olimpiady dla nastolatków. Można je wręczyć pracownikom przy awansie lub klientowi w ramach podziękowania za wieloletnią współpracę. Stanowią idealne dopełnienie każdego prezentu. Niezależnie od tego, jaki produkt jest Ci potrzebny, nasza drukarnia dyplomów zrealizuje Twoje zamówienie.

 

Na początku ustalamy, jak ma wyglądać dyplom. Wybieramy papier, czcionkę oraz dokładnie określamy treść. Dokładamy wszelkich starań, by nasze drukowanie dyplomów Warszawa było najbardziej kompleksową ofertą na rynku.

 

Dyplomy drukarnia – rozmiary i rodzaj papieru

 

Aby dopasować się do wymagań wszystkich klientów, nasza drukarnia Warszawa oferuje szeroką gamę formatów. Możesz zatem zamówić eleganckie dyplomy w różnych rozmiarach, z projektem naszym lub dostarczonym przez Ciebie. Drukujemy na wysokogatunkowych papierach satynowanych oraz fakturowanych.

 

Dopełnieniem jakości dyplomów jest ich uszlachetnienie folią satynową i/lub złoceniem ew. srebrzeniem. Wydruk dyplomów Warszawa może być spersonalizowany – dla konkretnych osób za konkretne osiągnięcia.

 

 

Dyplomy Warszawa – ceny

 

Wydruk dyplomów wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników, np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

 

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb! Nasza drukarnia zaproszeń Warszawa stawia na różnorodność i jakość. Dzięki temu oferujemy:

 

Druk dyplomów wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ