Koperty

Jaką kopertę wybrać?

 • Koperty DL

  Najczęściej stosowany rozmiar kopert (220mm x 110mm). Fotograficznej jakości nadruk na kopercie może zawierać dowolną grafikę oraz dane teleadresowe. Aby zagwarantować dyskrecję korespondencji wewnętrzna część koperty jest niebieska lub szara.

  Druk Koperty DL

 • Koperty C5

  Mieszcząca złożoną na pół kartkę A4 koperta ma wymiar 162x229 mm. Wewnętrzna strona kopert jest w kolorze jasnoniebieskim lub szarym aby zapewnić maksymalną dyskrecję Twojej korespondencji.

  Druk Koperty C5
 • Koperty C4

  Koperta C4 może zmieścić nawet kilka kartek A4, zachowując przy tym estetyczny wygląd. Wewnętrzna strona kopert jest w kolorze jasnoniebieskim lub szarym aby zapewnić maksymalną dyskrecję Twojej korespondencji. Wymiar kopert to: 229x324 mm.

  Druk koperty C4
 • Koperty B5

  Nieco większe od koperty C5, koperty B5 mają wymiar 176x250 mm. Wewnętrzna strona kopert jest w kolorze jasnoniebieskim lub szarym aby zapewnić maksymalną dyskrecję Twojej korespondencji.

  Druk koperty B5

Oferujemy druk kopert Warszawa. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się jako firmowa papeteria, co będzie wyglądało bardzo elegancko i profesjonalnie. Wykonywanie nadruków na kopertach w Warszawie wykonuje się również często np. jeśli mają znaleźć się w nich zaproszenia ślubne lub inne okazjonalne na ważną uroczystość.

 

Druk na kopertach w Warszawie - profesjonalna papeteria nie tylko dla firm

 

Profesjonalna drukarnia Warszawa zaprasza do skorzystania z oferowanych usług w zakresie wykonywania nadruków na kopertach. Wszystko odbywa się według indywidualnego projektu i oczekiwań konkretnego klienta. Drukowanie na kopertach sprawdza się w biznesie, ale również prywatnie możesz wykorzystywać takie, z dopasowanym logo lub specjalnym nadrukiem.

 

Drukarnia w Warszawie - oferta

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej drukarni. Oferujemy m.in.:

Oferujemy najwyższą jakość wydruków, a także w pełni indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki współpracy z nami stworzysz profesjonalne ulotki, czy firmową papeterię, która będzie zapadać w pamięć klientom i kontrahentom. Jesteśmy partnerem, z którym możesz prowadzić biznes na najwyższym światowym poziomie. A jeśli planujesz wydruk zaproszeń i dedykowanych kopert, to również zapraszamy do nas. Zadbamy o Twoje zadowolenie z rezultatu.

Druk kopert wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111+48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ