Fotoalbumy

Fotoalbumy i fotoksiążki w jakości premium. Tworzone z pasją, będą piękną pamiątką lub wyjątkowym prezentem.

  • Fotoalbumy

    W drukarni Studio Beta zamówisz profesjonalnie zaprojektowane, wydrukowane i oprawione fotoalbumy. Mogą być doskonałym prezentem lub pamiątką z ważnych rodzinnych wydarzeń. Warto wracać do wspomnień, szczególnie uchwyconych w tak wyjątkowy i elegancki sposób. 

    Zamiast tradycyjnego albumu ze zdjęciami oferujemy w pełni spersonalizowane, ręcznie szyte fotoksiążki w dowolnych rozmiarach. Fotoalbumy oferujemy również w trwałych i estetycznych pudełkach.

    Doskonała jakość druku oraz wysokiej jakości papiery zagwarantują, że zawsze będą doskonale prezentowały się na półce Twojej biblioteczki. Sztywne karty fotoalbumu podkreślą wyjątkowość Twoich zdjęć oraz zapewnią im trwałość na lata.

    fotoalbumy fotoksiążki warszawa studiobeta

Wręcz swoim bliskim piękny prezent w postaci jedynego w swoim rodzaju fotoalbumu, który zatrzyma dla Was najpiękniejsze wspomnienia z urodzin, wesela, chrzcin czy wakacji.

W drukarni cyfrowej Studio Beta zamówisz fotoksiążkę lub fotoalbum w dowolny wymiarze. Wieloletnie doświadczenie w poligrafi i DTP pozwala nam tworzyć projekty o fotograficznej jakości druku, a także realizować indywidualne zlecenia na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiej gamie dostępnych papierów nasze fotoksiążki wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów.

Podejmujemy się wszelkiego rodzaju nietypowych zleceń, począwszy od ręcznie szytych fotoksiążek, eleganckich pudełek po inne nietypowe usługi introligatorskie.

 

Druk fotoalbumów wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ