Fotoalbumy

Fotoalbumy i fotoksiążki w jakości premium. Tworzone z pasją, będą piękną pamiątką lub wyjątkowym prezentem.

 • Fotoalbumy

  W drukarni Studio Beta zamówić możesz profesjonalnie zaprojektowane, wydrukowane i oprawione fotoalbumy. Takie fotoksiążki mogą być doskonałym prezentem lub pamiątką z ważnych familijnych wydarzeń. Warto wracać do wspomnień, szczególnie uchwyconych w tak wyjątkowy i elegancki sposób. 

  Zamiast tradycyjnego albumu ze zdjęciami oferujemy w pełni spersonalizowane, ręcznie szyte fotoksiążki nawet o niestandardowych rozmiarach w trwałych i estetycznych pudełkach.

  Doskonała jakość druku oraz wysokiej jakości papiery zagwarantują, że fotoalbumy będą zawsze doskonale prezentowały się na półce Twojej biblioteczki. Sztywne karty fotoalbumu dadzą wyjątkowości Twoim zdjęciom oraz zapewnią trwałość na lata.

  Zapytaj o ten produkt

  fotoalbumy fotoksiążki warszawa studiobeta

Wręcz swoim bliskim piękny prezent w postaci jedynego w swoim rodzaju fotoalbumu, który zatrzyma dla Was najpiękniejsze wspomnienia z urodzin, wesela, chrzcin czy wakacji. 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, podejmujemy się nietypowych zleceń, począwszy od ręcznie szytych fotoksiążek, eleganckich pudełek po inne nietypowe usługi introligatorskie.

W drukarni cyfrowej Studio Beta zamówisz fotoksiążkę lub fotoalbum w dowolny wymiarze. U nas nie ma ograniczeń, wybierz fotoksiążki tworzone na indywidualne zlecenie. Wieloletnie doświadczenie w poligrafi i DTP, pozwala nam tworzyć projekty o fotograficznej jakości druku. Dzięki szerokiej gamie dostępnych papierów nasze fotoksiążki wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów. Zamawiając u nas fotoksiążkę lub fotoabum otrzymasz jakość premium w każdym calu!

Twarda okładka, sztywne kartki, eleganckie pudełko, wysoka jakość fotografii, dowolna ilość stron, i indywidualne wymiary – nasze fotoksiążki są jedyne w swojej klasie! 

Stwórz z nami swój niepowtarzalny pamiętnik na wspomnienia, do którego z wielką radością będziesz wracać.

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ