Kalendarze

 • Spiralne

  Dzięki 12- lub 6-stronicowym kalendarzom w oprawie spiralnej można w prosty sposób zareklamować własną firmę, projekty lub też przygotować rodzinną pamiątkę.

  Wiele formatów, od B2, A2, A3, A4 aż po A5, pozwoli na wybranie wariantu odpowiedniego dla każdego.

  kalendarz-spiralny

 • Trójdzielne

  To najbardziej popularna wersja kalendarza. Kolorowa główka jest doskonałą reklamą Twojej firmy, a w przestrzeni między kalendariami zmieszczą się wszelkie dane teleadresowe.

  Daty na kolorowym i przejrzystym kalendarium są bardzo czytelne, a czerwone okienko poprawiają wygodę użytkowania. Format kalendarza po rozłożeniu to 320 x 810 mm.

  kalendarz-spiralny

 • Biurkowe

  „Piramidki” dzięki małym rozmiarom doskonale sprawdzają się jako kalendarze biurkowe, zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki. Drukujemy je na wytrzymałym papierze zapewniającym stabilność i trwałość na cały rok!

  Oferujemy piramidki w wersji całorocznej, miesięcznej lub tygodniowej.

  kalendarz-spiralny

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kalendarze 12-stronicowe, spiralne w formacie A3 lub A4, kalendarze jednostronne w formatach od A3 do A1, kalendarze biurkowe (piramidki) oraz typowe kalendarze trójdzielne z jedną główką na cały rok.

To doskonała forma prezentacji firmy, a także prezent dla rodziców, dziadków czy dzieci. Nasza drukarnia może wydrukować nawet jedną sztukę dowolnego kalendarza.

 

Druk kalendarzy wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ