Kalendarze

 • Spiralne

  Dzięki 12- lub 6-stronicowym kalendarzom w oprawie spiralnej można w prosty sposób zareklamować własną firmę, projekty lub też przygotować rodzinną pamiątkę.

  Wiele formatów, od B2, A2, A3, A4 aż po A5, pozwoli na wybranie wariantu odpowiedniego dla każdego.

  kalendarz-spiralny

 • Trójdzielne

  To najbardziej popularna wersja kalendarza. Kolorowa główka jest doskonałą reklamą Twojej firmy, a w przestrzeni między kalendariami zmieszczą się wszelkie dane teleadresowe.

  Daty na kolorowym i przejrzystym kalendarium są bardzo czytelne, a czerwone okienko poprawiają wygodę użytkowania. Format kalendarza po rozłożeniu to 320 x 810 mm.

  kalendarz-spiralny

 • Biurkowe

  „Piramidki” dzięki małym rozmiarom doskonale sprawdzają się jako kalendarze biurkowe, zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki. Drukujemy je na wytrzymałym papierze zapewniającym stabilność i trwałość na cały rok!

  Oferujemy piramidki w wersji całorocznej, miesięcznej lub tygodniowej.

  kalendarz-spiralny

Oferujemy drukowanie kalendarzy Warszawa — dla firm, reklamowych i innych. Stanowią one gadżet, który przydaje się każdemu, dlatego warto przygotować je przed nowym rokiem dla swoich pracowników, współpracowników, kontrahentów czy klientów. Musisz pamiętać, że takie kalendarze to również doskonała reklama. Jeśli komuś go przekażesz i będzie z niego regularnie korzystał, to z pewnością nie zapomni o Twojej firmie. Nasza drukarnia Warszawa oferuje druk kalendarzy najwyższej jakości w korzystnych cenach.

 

Kalendarze firmowe i reklamowe w Warszawie

 

Nasza drukarnia przygotuje dla Ciebie spersonalizowane kalendarze w wybranych kolorach i formatach wraz z logo Twojej firmy. Możesz wręczyć je swoim pracownikom, a także wykorzystać jako gadżety reklamowe w akcjach promocyjnych przedsiębiorstwa.

 

Drukarnia w Warszawie — inne usługi

 

Zajmujemy się wydrukami w bardzo szerokim zakresie. Dzięki temu nasza oferta łatwo dopasowuje się to Twoich potrzeb. Staniemy się solidnym partnerem w biznesie. Sprawdź koniecznie nasze propozycje w poniższych kategoriach:

Sprawdź wszystkie propozycje w naszej ofercie, wybierz te, które najbardziej pasują do Twojej działalności. Skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia współpracy.

 

Druk kalendarzy wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ