Kalendarze

 • Listwowane

  Kalendarze listwowane to doskonałe połączenie kalendarza z plakatem. Ich duży format pozwala na wplecenie do kalendarium nawet bardzo wymyślnej grafiki. Duże kalendarium zapewnia wyjątkową czytelność i funkcjonalność. Kalendarze plakatowe drukujemy w formatach B1, B2, A1 i A2 na papierze kredowym o gramaturze 170 g, 250 g lub 350 g.

  Wydruk standardowo pokrywany jest lakierem dyspersyjnym. Ponadto może być uszlachetniony folią błyszczącą lub matową, a nawet lakierem UV. 

  Zapytaj o ten produkt

  kalendarz-periodyczny

 • Spiralne

  Dzięki 12- lub 6-stronicowym kalendarzom w oprawie spiralnej można w prosty sposób zareklamować własną firmę, projekty lub też przygotować rodzinną pamiątkę.

  Bogactwo formatów, od B2, A2, A3, A4 aż po A5, pozwoli na wybranie wariantu odpowiedniego dla każdego.

  kalendarz-spiralny

  Zapytaj o ten produkt
 • Trójdzielne

  To najbardziej popularna wersja kalendarza. Kolorowa główka jest doskonałą reklamą Twojej firmy, a w przestrzeni między kalendariami zmieszczą się wszelkie dane teleadresowe.

  Daty na kolorowym i przejrzystym kalendarium są bardzo czytelne, a czerwone okienko jeszcze bardziej poprawia wygodę użytkowaniau. Format kalendarza po rozłożeniu to 320 x 810 mm.

  kalendarz-spiralny

  Zapytaj o ten produkt
 • Biurkowe

  „Piramidki” doskonale prezentują się na każdym biurku. Mają one format 200x130 mm. Kalendaria drukujemy w kolorze czerwonym i czarnym. Do ich produkcji wykorzystujemy papier offsetowy 90 g, który docinamy do formatu 90x120 mm.

  Oferujemy piramidki w wersji całorocznej, miesięcznej lub tygodniowej. Podstawę kalendarza wykonujemy z kartonu o gramaturze 300 g i może zawierać dowolną grafikę – np. reklamę Twojej firmy.

  kalendarz-spiralny

  Zapytaj o ten produkt

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kalendarze 13-stronicowe, spiralne w formacie A3 lub A4, kalendarze jednostronne, listwowane w formatach od A3 do A1, kalendarze biurkowe (piramidki), oraz typowe kalendarze trójdzielne z jedną główką na cały rok.

W procesie produkcji kalendarzy wykorzystujemy projekty klientów. Możemy również przygotować kalendarz z indywidualnym niepowtarzalnym wzorem. Fotokalendarz to doskonała całoroczna reklama firmy, instytucji.

To również doskonały prezent dla rodziców, dziadków czy dzieci. Kalendarz nie musi koniecznie zaczynać się na styczniu, a kończyć na grudniu. To Państwo możecie decydować o okresie jakiego ma dotyczyć. Nasza drukarnia może wydrukować nawet jedną sztukę dowolnego kalendarza według indywidualnego projektu!

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ