Zaproszenia

Jakie zaproszenie wybrać?

 • Standardowe

  Wysokiej, jakości papiery satynowane oraz kartony ozdobne wraz z ciekawym projektem spowodują, że zaproszenie będzie ważnym akcentem każdej imprezy.

  zaproszenia-slubne

 • Foliowane

  Zaproszenia uszlachetnione folią typu soft touch, matową lub błyszczącą zawsze wzbudzają zainteresowanie niepowtarzalną elegancją.zaproszenia-foliowane

 • Lakierowane

  Selektywny lakier na wybranych elementach graficznych lub tekstowych podnosi prestiż wydarzenia. Dla zwiększenia efektu lakierowanie wybiórcze można połączyć np. z uszlachetnianiem folią matową.

  zaproszenia-lakierowane

Nasza drukarnia zaproszeń Warszawa zrealizuje każdy projekt. Stworzymy dla Ciebie zaproszenia na różnego rodzaju uroczystości, które zachwycą gości niesamowitym designem i jakością wykonania. Studio Beta to drukarnia Warszawa, która nie ogranicza się do sztywnych wzorów czy kształtów. Dzięki nam nie musisz również korzystać z popularnych i mało oryginalnych wzorów. Szukasz miejsca, które proponuje druk zaproszeń w niestandardowych kształtach? My się tym zajmiemy. Z nami stworzysz wyjątkowe zaproszenia, które wpasują się idealnie w styl uroczystości.

 

Drukarnia zaproszeń Warszawa – jakie zaproszenia proponujemy?

 

Nasza drukarnia zaproszeń ślubnych i nie tylko ślubnych w Warszawie proponuje różne rodzaje zaproszeń. A są to:

 • standardowe – w tym przypadku wydruk zaproszeń ma miejsce na wysokiej jakości papierze satynowym, kredowym lub ozdobnym, delikatnie fakturowanym. Materiały te w połączeniu z ciekawym projektem i oryginalnymi zdobieniami stworzą niesamowity efekt;
 • foliowane – chcesz wydrukować zaproszenia ślubne w Warszawie, które będzie można zachować na pamiątkę? W takim razie zdecyduj się na druk foliowanych zaproszeń ślubnych. Uszlachetnione są one folią typu soft touch, matową lub błyszczącą. Dzięki temu stają się bardziej wytrzymałe, i bardzo eleganckie;
 • lakierowane – wydruk nietypowych zaproszeń ślubnych Warszawa – to również nasza specjalność. Stworzymy dla Ciebie produkt z lakierem na wybranych elementach graficznych. Takie podkreślenie niektórych elementów przyciągnie uwagę i sprawi, że zaproszenia będą wyjątkowe;
 • złocone, lub srebrzone – ten typ uszlachetnienia wyróżnia, upiększa i przyciąga wzrok najbardziej wymagających klientów. Złocenie i srebrzenie bezmatrycowe pozwala uszlachetniać bardzo drobne i złożone elementy oraz personalizować zaproszenia, przez co każdy gość będzie czuł się wyróżniony.

 

Drukarnia zaproszeń Warszawa – według własnego projektu

 

Drukowanie zaproszeń wg. własnego projektu Warszawa – to również proponujemy. Pokaż nam swój projekt, a my w swoim studiu graficznym dopracujemy go tak, by zachwycał. Zaproszenia ślubne w Warszawie według własnego projektu otrzymasz niemal od ręki i będziesz mieć pewność, że nikt nie będzie miał takich samych.

 

Jeżeli nie masz pomysłu na zaproszenia ślubne lub inne w Warszawie, to również pomożemy. Wysłuchamy, na czym Ci zależy i pomożemy stworzyć projekt, który Cię zachwyci. Podzielimy się swoją wiedzą i zrobimy wszystko, by zaproszenia odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

 

Druk zaproszeń wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

W naszej ofercie znajdziesz również:

 

Zapraszamy do kontaktu!

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ