Clipboardy

  • Clipboardy

    Clipboardy reklamowe to podkładki wyposażone w klips umożliwiający przypięcie dokumentów lub notesu. Dzięki dowolnemu nadrukowi stanowią doskonałe narzędzie prezentacji firmy bądź organizacji. Clipboardy powszechnie stosuje się podczas wykładów, szkoleń, czy też przez przedstawicieli handlowych.

    Dwustronny zadruk oraz zastosowanie różnego rodzaju uszlachetnień daje nieskończone możliwości dostosowania clipboardu do indywidualnych potrzeb.

    clipboard

Clipboardy z nadrukiem to nic innego jak specjalne podkładki, do których można wygodnie przypiąć kartki lub dokumenty. To rozwiązanie, które może które może być ciekawą promocją firmy, jak również wskazywać na profesjonalizm i wysoką jakość, gdy będziemy wyposażeni w dedykowane, firmowe akcesoria.

 

Clipboardy z logo – ciekawy sposób na reklamę

 

Zastosowanie logo sprawia, że uzyskujemy doskonałe clipboardy reklamowe. Nasza drukarnia Warszawa przygotowuje takie produkty dla wielu swoich klientów. Wykorzystuje się je na targach, prezentacjach. Wszędzie, gdzie musimy mieć przy sobie odpowiednie dokumenty i notatki.

Użytkując clipboard reklamowy z pewnością zwracamy na siebie uwagę potencjalnych klientów. Widoczne jest, że jesteśmy dobrze przygotowani, a firma dba o zaopatrzenie pracowników w podstawowe gadżety.

 

Szeroka oferta drukarni w Warszawie

 

Clipboardy są jednym z elementów naszej oferty, jednak to nie wszystko, na co klient może u nas liczyć. Przygotujemy również wszelkiego innego rodzaju wydruki, dzięki czemu Twój biznes będzie prezentował się jeszcze bardziej profesjonalnie. Możesz wybierać z szerokiego asortymentu, jednak pomagamy również w realizacji całkowicie indywidualnych projektów. Sprawdź koniecznie:

Produkcja clipboardów wyceniana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju materiałów czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ