Katalogi i broszury

  • Katalogi

    Katalog nadal jest najbardziej uniwersalną formą prezentacji Twojej firmy lub organizacji. W naszej ofercie dostępne są katalogi i broszury w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralnej. Najbardziej popularne formaty katalogów to A5 i A4. Broszury drukujemy jednak w dowolnych wymiarach.

    Katalogi drukujemy na papierach satynowanych, kredowanych lub na wysokiej jakości papierach offsetowych. Aby katalog był trwały i elegancki okładki uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową. Istnieje również możliwość wyróżnienia ważnych elementów na okładce za pomocą pokrycia ich lakierem wybiórczym lub złoceniami.

    czasopismo

Druk katalogów wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ