Roll-upy

  • Roll-upy

    Są nieodzownym wyposażeniem konferencji, targów i szkoleń. Roll-up rozstawisz nawet na niewielkiej powierzchni w szybki i nieskomplikowany sposób.

    Poręczna kaseta umożliwia łatwy transport i bezpieczne przechowywanie. Roll-upy oferujemy w trzech formatach: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm i 120 x 200 cm, z zadrukiem jedno- lub dwustronnym. Całość zapakowana jest w specjalną torbę transportową.

    rollupy-warszawa-drukarnia-studiobeta

Zbliża się ważne wydarzenie branżowe? Zaprezentuj swoją firmę z jak najlepszej strony! Roll up Warszawa to usługa skierowana do wszystkich osób, którym zależy na wysokiej jakości produktu – nasze realizacje zachwycają detalami, są stabilne i trwałe. Dzięki temu posłużą Ci podczas wielu targów i konferencji, skutecznie przyciągając wzrok odbiorców.

Zależy Ci na czasie? Oferujemy szybki termin realizacji oraz atrakcyjne ceny. Zamów roll upy Warszawa w naszym studiu, by mieć pewność, że uzyskasz zachwycający efekt.

 

Roll up Warszawa – skuteczna forma reklamy

 

Nie bez powodu roll upy cieszą się ogromną popularnością podczas różnego rodzaju eventów targowych i wystawienniczych. Ze względu na duży rozmiar można umieścić na nich dobrze widoczne logo, atrakcyjną grafikę i wiele istotnych informacji. To skuteczna reklama, która sprawdza się na przykład podczas imprez plenerowych, targów branżowych oraz szkoleń. Dużą zaletą roll upów jest ich mobilność, która pozwala na wielokrotny użytek.

 

Aby roll up reklamowy dobrze spełnił swoją funkcję, należy zadbać o jego jakość. Dopracowany materiał promocyjny pozwala podkreślić profesjonalny wizerunek, zwraca uwagę odbiorców i zachęca do zapoznania się z ofertą.

 

Roll upy Warszawa – wybierz doświadczoną drukarnię

 

Dostępne w naszej ofercie rollupy Warszawa powstają w nowoczesnym parku maszynowym, pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Wiemy, jak drukować, by efekt był na najwyższym poziomie. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz produkt cechujący się doskonałą jakością wydruku oraz materiałów. Kolejną zaletą naszych mobilnych roll-upów jest stabilność oraz przemyślana konstrukcja, dzięki której stojak reklamowy szybko się rozkłada, a baner można łatwo rolować. Listwa umieszczona na górze stanowi z kolei estetyczne wykończenie i zabezpieczenie roll upu.

 

Jeśli masz przygotowany projekt graficzny, wyślij nam plik (np. pdf). Pomożemy Ci go dopracować i zadbamy, by dobrze prezentował się na roll upie. Zależy nam na jak najlepszym efekcie, więc możesz liczyć na kompleksowe wsparcie z naszej strony.

Zamów rollup reklamowy dostosowany do Twoich potrzeb

 

Zależy Ci na konkretnym rozmiarze wydruku do roll up? Chcesz mieć pewność, że bezpiecznie dotrze do siedziby firmy? Pomyśleliśmy o wszystkim! Możesz zamówić u nas zarówno jednostronny, jak i dwustronny wydruk roll up z kasetą w trzech różnych formatach (85x200, 100x200, 120x200 cm). Łatwo dobierzesz więc rozmiar do danej przestrzeni. Poręczna kaseta ułatwia przechowywanie i transport, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo materiału.

Nasza drukarnia Warszawa każdego klienta traktuje jak klienta premium. Możesz nam zaufać!

Druk rollup Warszawa – co jeszcze możesz u nas zamówić?

 

Studio Beta oferuje druk rollup Warszawa oraz szereg innych usług w dobrej cenie:

Aby skorzystać z oferty, wystarczy się z nami skontaktować.

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ