Wizytówki

Wizytówki firmowe to podstawa w kontaktach biznesowych, zadbamy o ich wygląd. | Wizytówki Warszawa

Wizytówki Warszawa

 •  

  Wizytówki standardowe

  Druk cyfrowy pozwala na wykonanie wydruku bezpośrednio z pliku graficznego bez konieczności wykonywania kosztownych form drukowych. Technologia ta idealnie sprawdza się zarówno przy niskich, jak i wysokich nakładach druku wizytówek. Polecana jest każdemu, komu zależy na szybkiej realizacji zamówienia, wysokiej jakości produktu i atrakcyjnej cenie. Oferujemy druk wizytówek na papierze kredowym lub satynowym o gramaturze 350 g/m².

   

  Wizytówki Warszawa

 • Wizytówki uszlachetnione

  Wizytówki uszlachetnione to propozycja dla wymagających klientów, szukających oryginalnych rozwiązań. Stosowany przez nas papier satynowy i kredowy o grubości 350g/m² pozwala na nałożenie folii, nadającej wizytówce inną fakturę oraz zapewniając dodatkową ochronę. W naszej ofercie znajdziesz folię błyszczącą, matową, a także typu soft touch. Metoda foliowania pozwala również na wybiórcze złocenie oraz srebrzenie elementów wizytówki, wybranych przez klienta.

  .Wizytówki Warszawa uszlachetnione

 • Wizytówki nietypowe

  W ofercie naszej firmy znajdziesz nietypowe rozwiązania sprawiające, że Twoje wizytówki będą naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zastosowanie technologii sitodrukowej pozwala na lakierowanie wybiórcze oraz nakładanie lakieru 3D. Sitodruk umożliwia również zastosowanie pełnej skali barw, a co za tym idzie kolorów fluorescencyjnych, koloru złotego czy srebrnego.

  Drukujemy także na materiałach z tworzywa, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niezwykle trwałych, a także przezroczystych wizytówek.

  . Wizytówki Warszawa trwałe

Wizytówki to prosty i tani, a zarazem skuteczny sposób na wypromowanie wizerunku firmy. Zamów więc wizytówki w drukarni cyfrowej STUDIO BETA i zdobywaj nowych klientów!

Podobnie jak logo, czy strona internetowa są nieodłącznym elementem wizerunku przedsiębiorstwa, a także osób prywatnych. Ponadto są one jednym ze sposobów komunikacji z Klientem, dlatego nie możesz pozwolić, aby ich druk został źle wykonany! U nas dobra cena i najwyższa jakość wykonania idą w parze. Proponowane przez nas wizytówki są eleganckie, a jednocześnie oryginalne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapoznać się z potrzebami i życzeniami naszych klientów, a także w pełni spełnić ich oczekiwania.

W pełni spersonalizowane wizytówki imienne i firmowe

W drukarni cyfrowej Studio Beta zamówisz wizytówki o zmiennej szacie graficznej i tekstowej. Zastosowanie druku cyfrowego stwarza nam możliwość zróżnicowania poszczególnych wizytówek, wprowadzając każdorazowo odmienne elementy. Tworzymy i drukujemy wizytówki imienne i firmowe na wysokiej jakości papierze z możliwością uszlachetnienia foliowaniem, złoceniem, tłoczeniem lub lakierowaniem.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wykonane wizytówki są jedyne w swoim rodzaju i ściśle odpowiadają profilowi działalności Twojej firmy.

Rozmiary wizytówek.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów drukujemy wizytówki w standardowych rozmiarach, ale podejmujemy się również wyzwań tworząc wizytówki o nietypowych kształtach. Oferujemy również różne formaty wizytówek - pionowe lub poziome. Nieszablonowe wizytówki, mogą sprawdzić się w branżach kreatywnych, rozrywkowych czyli tam, gdzie liczy się oryginalność.

 

Druk wizytówek wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ