Foldery

Profesjonalny folder pozwala znakomicie przedstawić ofertę produktową każdej firmy.

  • Foldery

    Druk cyfrowy doskonale nadaje się do wykonywania katalogów oraz folderów reklamowych. W kilku- lub kilkudziesięciostronicowej broszurze można zaprezentować profil działalności firmy, jej historię, misję oraz profesjonalizm i kompetencję ludzi ją tworzących. Dzięki katalogowi, w przejrzysty i wyczerpujący sposób, można przedstawić usługi lub produkty będące w ofercie firmy.

    Świat Internetu przyzwyczaił nas do błyskawicznego dostępu do informacji, jednak foldery i katalogi wciąż pozostają konkurencyjną propozycją dla osób i firm, którym zależy na tym, aby ich klienci na dłużej zapamiętali oferowane produkty i usługi.  Wydrukowany prospekt nie jest tak ulotny jak obraz z ekranu komputera lub tabletu i można zawsze do niego wrócić. Każdy folder może być szyty lub klejony w zależności od potrzeb.

    folder

Druk folderów wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ