Identyfikatory

  • Identyfikatory

    Oferowane przez nas identyfikatory drukujemy na wysokiej jakości papierach satynowanych pozwalających w doskonały sposób odwzorować każdy projekt. Mamy również możliwość wykonania identyfikatorów laminowanych.

    Identyfikatowy laminowane powlekane są grubą warstwą z tworzywa, które nadaje efekt sztywności oraz zabezpiecza przed zniszczeniem i czynnikami atmosferycznymi. Możemy również zaokrąglić rogi identyfikatorów oraz wyposażyć je w zawieszki lub smycze reklamowe.

    identyfikator

Chcesz jak najlepiej przygotować swoich pracowników do udziału w targach? A może organizujesz event? W takim razie identyfikatory Warszawa to oferta dla Ciebie. Nasze studio zapewnia szybki czas realizacji, atrakcyjny cennik i wysoką jakość wydruków. Podejmujemy się nawet nietypowych zleceń!

 

Identyfikatory Warszawa – plakietki na różne okazje

 

Nasza drukarnia Warszawa przygotowuje identyfikatory na wydarzenia różnego rodzaju, takie jak:

∙ targi,
∙ konferencje,
∙ szkolenia,
∙ zawody sportowe,
∙ imprezy dla dzieci.

Oferujemy drukowanie identyfikatorów dla uczestników eventów, a także do codziennego użytkowania przez pracowników biur oraz instytucji. Niezależnie od przeznaczenia nasze produkty zawsze mają wysoką jakość, a nadruki dobrze się prezentują – są wyraźne i czytelne. Dzięki temu masz pewność, że pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej marki.

 

Druk identyfikatorów Warszawa – trwałość i estetyka w jednym

 

Dlaczego warto zdecydować się na druk identyfikatorów Warszawa w naszym studiu? Jesteśmy otwarci na różne potrzeby. Oferujemy zarówno identyfikatory drukowane na papierze satynowym, jak i identyfikatory laminowane, chronione grubą warstwą tworzywa, która zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Możemy też wyposażyć karty w dodatkowe akcesoria, takie jak smycze. Z łatwością znajdziesz więc rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i okoliczności.

Oprócz tego, że nasze identyfikatory są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wyróżniają się też estetyką. Kolorystyka i jakość wydruku nigdy nie odstają od założeń projektu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie, co pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Identyfikatory – profesjonalny druk i pomoc w przygotowaniu projektu

 

Jeśli chcesz zamówić identyfikatory na zbliżające się wydarzenie i zależy Ci, by druk odbył się sprawnie i terminowo, Studio Beta to doskonały wybór. Tym, co nas wyróżnia, jest szybkość działania oraz profesjonalna obsługa. Chętnie doradzimy Ci, na jakie rozwiązanie się zdecydować, a w razie potrzeby nasi graficy pomogą Ci w przygotowaniu projektu. Masz więc pewność, że finalny produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania i będzie dopracowany pod każdym względem.

 

Wydruk identyfikatorów i wiele więcej – sprawdź pełną ofertę Studia Beta

 

Oprócz wydruku identyfikatorów oferujemy klientom wykonanie wielu innych produktów. Usługi dostępne w naszym studiu to m.in.:

∙ wizytówki Warszawa,
∙ druk papieru firmowego Warszawa,
∙ druk katalogów Warszawa.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i pełne zaangażowanie. Zapraszamy do kontaktu.

 

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ