Pocztówki

Pocztówki

  • Pocztówki

    Czy kartki pisane odręcznie już wymarły? Nic bardziej mylnego. Zaprojektuj z nami niebanalną kartkę pocztową. Pocztówki drukujemy na kartonie jednostronnie powlekanym, dzięki któremu pisanie na rewersie nie stanowi problemu.

    Pocztówka może być świetnym upominkiem dla kontrahenta bądź kogoś bliskiego, prezentując zdjęcie z ważnej imprezy lub spotkania, wakacji lub rodzinnej imprezy. Kartki pocztowe możemy uszlachetnić folią typu soft touch, matową lub błyszczącą.

    pocztowka

Druk kartek pocztowych wyceniany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników np. nakładu, uszlachetnień, rodzaju papieru czy formatu. Aby poznać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo: zlecenia@studiobeta.pl lub telefonicznie: 0-602-211-111, +48 22 637-56-56. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

Nie masz jeszcze projektu? W naszym studiu graficznym z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć własny projekt od podstaw lub dostosujemy już istniejący do Twoich potrzeb!

  

Druk pocztówek Warszawa to najlepszy sposób na uwiecznienie ważnych wydarzeń, spotkań czy jubileuszy. Wszystkie osoby, firmy i instytucje zainteresowane wydrukiem w formie pocztówki zapraszamy do naszego studia. Oferujemy wysoką jakość druku, indywidualne podejście do każdego zlecenia i szybkie terminy realizacji.

Wydruk pocztówek Warszawa – pomysły na pocztówkę

Obecnie, kiedy zalewają nas kartki elektroniczne, drukowane pocztówki okazują się być miłą niespodzianką. Drukowanie pocztówek świątecznych i wysyłanie ich tradycyjną formą do klienta czy kontrahenta jest wyrazem szacunku i na pewno zostanie docenione przez adresata.

Poza tym pocztówki są jak zdjęcia w albumie. Historia miasta przedstawiona na pocztówkach jest cenną pamiątką dla partnerów miasta, ale i także dla przyszłych pokoleń. Za pomocą pocztówki można uwiecznić ważne wydarzenia takie jak otwarcie szkół, szpitali, mostów, wiaduktów, odcinków drogi czy innych obiektów infrastruktury. Kluczowe eventy sportowe czy kulturalne, a także jubileusze miast.

Wydruk pocztówek może mieć charakter osobisty i być pamiątką z rodzinnych wakacji. Indywidualnie zaprojektowana pocztówka jest jak wehikuł czasu, przenosi do danego miejsca i przywraca miłe wspomnienia. Specjalnie zaprojektowana pocztówka na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci czy Dzień Dziadka zaskoczy bliskich, którym nie możemy złożyć życzeń osobiście. Drukowane u nas pocztówki można uzupełnić o życzenia lub pozdrowienia.

Druk pocztówek – spersonalizowane wydruki

W naszym studiu oferujemy wydruk pocztówek na sztywnym kartonie. Projekt jest drukowany jednostronnie. Na drugiej stronie pozostawiamy miejsce do wypisania życzeń lub pozdrowień. Jeśli masz pomysł na firmową lub prywatną pocztówkę, skontaktuj się z nami, a doradzimy i wycenimy wydruk. Na pocztówce może pojawić się m.in. zdjęcie z wakacji, archiwalna fotografia miasta, zdjęcie z eventu firmowego lub indywidualny projekt. Możliwości jest wiele!

Twoja pocztówka może zostać uszlachetniona folią matową, błyszczącą lub soft-touch. Jeśli zależy Ci na aksamitnej w dotyku powłoce, wybierz ostatnią opcję. Druk pocztówek jest wyceniany indywidualnie na podstawie nakładu, rodzaju uszlachetnienia, formatu i rodzaju papieru. Skontaktuj się z nami, a zaoferujemy atrakcyjną cenę/

Studio Beta – poznaj naszą ofertę

Studio Beta to znana z wysokiej jakości wydruków drukarnia Warszawa. Oprócz pocztówek nasza oferta obejmuje m.in.:

Jak przygotować pliki graficzne?
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ